مشاور امور بانوان سازمان اوقاف

نسخه مناسب چاپSend by emailنسخه PDF
معصومه فرزانه

توسعه پایدار، نیازمند مشارکت زنان است

فرزانه
مشاور امور زنان سازمان اوقاف گفت: برای رسیدن به توسعه فرهنگی پایدار، حضور و مشارکت گسترده زنان در فعالیت‌های اجتماعی جامعه لازم است تا نیمی از پیکر آن را فعال‌تر کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان اوقاف و امور خیریه، «معصومه فرزانه»، مشاور امور بانوان سازمان اوقاف در کارگاه آموزشی بررسی آسیب‌های اجتماعی فراروی فرزندان و خانواده‌ها ضمن تبریک ولادت با سعادت امام رضا (ع) اظهار کرد : ان‌شاءالله همه بتوانیم خوشه‌چین الطاف این امام رئوف باشیم و رهنمودهای ایشان را در بحث آسیب‌شناسی نصب‌العین قرار دهیم.

وی ادامه داد: مودت و محبت نسبت به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و الگوگیری عملی از ایشان و تمسک به قرآن کریم از جمله راه‌های مقابله با آسیب‌های اجتماعی است و با توسل به این دو ثقل اکبر، امیدواریم بر مشکلاتی که در جامعه وجود دارد فائق آییم.

فرزانه گفت: ما در بخش مشاورت امور بانوان ماموریت‌های متعددی داریم و امروز در سازمان اوقاف به جهت حمایت‌های ارزشمند نماینده ولی فقیه و تعامل مستمر با مجامع فرهنگی، علمی، آموزشی و قرآنی در جایگاهی قرار گرفته‌ایم که در فعالیت‌های فرهنگی قرآنی، فعالان سایر بخش‌ها و دستگاه‌ها نیز خود را جزئی از خانواده بزرگ اوقاف می‌دانند واین قدم مهمی است که ما را در ادامه این راه مصمم‌تر می‌کند.

مشاور امور زنان سازمان اوقاف تعامل با دیگر فعالان فرهنگی و اساتید حوزه و دانشگاه را از ویژگی‌های مهم این بخش دانست و اضافه کرد: ارتباط بخش امور زنان سازمان اوقاف با سایر دستگاه‌ها به قدری گسترده است که از ثمرات این هم افزایی توسعه فرهنگ وقف و شناسایی و انسجام نخبگان قرآنی در حوزه زنان است.

فرزانه در پایان با اشاره به نقش و حضور زنان در بخش‌های مختلف جامعه تاکید کرد: برای رسیدن به توسعه پایدار حضور گسترده زنان لازم است تا نیمی از پیکره جامعه را فعال‌تر کند.

دیدگاه های شما