عکسهای

ماشین

کشف خودروهای لوکس قاچاق و امحای آن که بحث جنجالی این روزها شده، ابعاد تازه‌تری از پدیده قاچاق روشن کرده است؛ چراکه طبق اعلام نهادهای مسئول، این اقدام از مناطق آزاد و از طریق سندسازی صورت گرفته که قرار است اواسط هفته آینده در حضور رسانه‌های جمعی امحاء شوند. به گزارش قدس آنلاین به نقل از ایسنا، "چند دستگاه خودرو لوکس قاچاق در راستای مبارزه با قاچاق کالا در شیراز امحاء خواهد شد" ؛ خبری که پیرامون آن طی یکی - دو روز گذشته بحث‌های زیادی مطرح شده و به نظر می‌رسد ابعاد جدیدتر و وسیع‌تری از پدیده‌ قاچاق در ایران را نشان می‌دهد.

دهمرده

نماینده مردم زابل در مجلس با اشاره به شعار «اعتدال» روحانی به وی توصیه می‌کند متعادل‌تر راجع به برجام صحبت کند و دقیقاً برکاتی را که می‌گوید برجام داشته مورد به مورد بشمارد.

منتظر صدور مدرک دکترایش در آکسفورد نشده و بلافاصله پس از اتمام تحصیل به ایران بازگشته و دیگر حتی برای یک بار نیز به دانشگاه محل تحصیلش سر نزده است حتی برای فرصت مطالعاتی.

معصومه فرزانه

توسعه پایدار، نیازمند مشارکت زنان است

فرزانه
مشاور امور زنان سازمان اوقاف گفت: برای رسیدن به توسعه فرهنگی پایدار، حضور و مشارکت گسترده زنان در فعالیت‌های اجتماعی جامعه لازم است تا نیمی از پیکر آن را فعال‌تر کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان اوقاف و امور خیریه، «معصومه فرزانه»، مشاور امور بانوان سازمان اوقاف در کارگاه آموزشی بررسی آسیب‌های اجتماعی فراروی فرزندان و خانواده‌ها ضمن تبریک ولادت با سعادت امام رضا (ع) اظهار کرد : ان‌شاءالله همه بتوانیم خوشه‌چین الطاف این امام رئوف باشیم و رهنمودهای ایشان را در بحث آسیب‌شناسی نصب‌العین قرار دهیم.

Categories: