روحانی

قالیباف احمدی نژاد

خط خبر حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی و نایب رئیس دوره‌های دوم و سوم شورای شهر تهران بوده است. در دولت اول احمدی نژاد از نزدیکان فکری وی و در انتخابات ریاست جمهوری سال۹۲ در اتاق فکر انتخاباتی محمد باقر قالیباف حضور داشت.

حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی و نایب رئیس دوره‌های دوم و سوم شورای شهر تهران بوده است. در دولت اول احمدی نژاد از نزدیکان فکری وی و در انتخابات ریاست جمهوری سال۹۲ در اتاق فکر انتخاباتی محمد باقر قالیباف حضور داشت. 

Categories:

روحانی

حسن روحانی به خاطر حرف خلاف واقعی که به محمد باقر قالیباف در خصوص «حمله گازانبری به دانشجویان» نسبت داده بود، از او عذرخواهی کرد و حلالیت طلبید.

به گزارش خط خبر ، روزنامه همشهری در گزارشی با موضوع ریشه دروغ های نجومی در مناظرات سال 92، نوشت:

 

ریشه "دورغ هاي نجومي" عليه شهرداري تهران و شخص قاليباف را بايد در مناظرات انتخاباتي سال 92 جستجو كرد.

پس از اتمام انتخابات، حسن روحانی به خاطر حرف خلاف واقعی که به محمد باقر قالیباف در خصوص «حمله گازانبری به دانشجویان» نسبت داده بود، از او عذرخواهی کرد و حلالیت طلبید.

Categories:

روحانی مثل سرهنگ‌ها رفتار می‌کند نه مثل حقوق دان ها!

 

نماینده مشهد در مجلس گفت: مناسبات فرد حقوقدان اقتضا می‌کند که رفتار نظامی و سرهنگی نداشته باشد. این‌گونه رفتارها مانند سرهنگ‌هاست.

 

به گزارش خط خبر، نصرالله پژمان فر نماینده مردم مشهد در واکنش به اظهارات اخیر روحانی مبنی براینکه در برخورد با متخلفان نجومی نباید از بگیر و ببند استفاده کرد، اظهار داشت: معتقدم که تقسیم قوا در برخورد با این گونه مسائل به خوبی مشخص شده است. از این رو اگر قرار باشد درباره هر مسئله جاری اظهارنظر کنیم آن زمان دیگر سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.

 

Categories:

جهانگیری

:

معاون اول رییس جمهور مجلس شورای اسلامی دوره دهم را مجلسی خوب و هماهنگ با دولت ارزیابی کرد و گفت: نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی مدافع دولت و برنامه های توسعه ای کشور هستند و دولت نیز در عین باور به حقوق و استقلال وکلای ملت خواستار برقراری ارتباط صمیمانه و همکاری و تعادل سازنده میان قوه مجریه و قوه مقننه است .

Categories:

دهمرده

نماینده مردم زابل در مجلس با اشاره به شعار «اعتدال» روحانی به وی توصیه می‌کند متعادل‌تر راجع به برجام صحبت کند و دقیقاً برکاتی را که می‌گوید برجام داشته مورد به مورد بشمارد.

منتظر صدور مدرک دکترایش در آکسفورد نشده و بلافاصله پس از اتمام تحصیل به ایران بازگشته و دیگر حتی برای یک بار نیز به دانشگاه محل تحصیلش سر نزده است حتی برای فرصت مطالعاتی.

روزنامه اصلاح‌طلب: سه سال است تنها آماری می‌دهند كه تاثيری بر رفاه مردم ندارد

به‌نظر مي‌رسد كه دولت آقاي روحاني در اين دوره هيچ كاري را نخواهد، توانست كه انجام دهد و تنها به دنبال تزريق مسكن‌هاي موقتي با هزينه‌هاي بسيار بالاست.
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، محمدقلي يوسفي اقتصاددان اصلاح‌طلب به تعادل گفته است: دولت جديد هم با تغيير سياست‌ها سعي كرد كه متفاوت از دولت قبلي عمل كند، اما متاسفانه به جاي اينكه به صنعت و كشاورزي برسد، عملا اين بخش‌ها ناديده گرفته شده و زماني كه اين دو بخش از كار بيفتد در اصل موتور محركه توسعه كشور از كار افتاده است.

Categories:

خبرگزاری «رویترز» در گزارشی پیرامون «دستاوردهای تحقق نیافته برجام» نوشت: اینک با گذشت یک سال از توافق هسته‌ای ایران با غرب، اصولگرایان با قدرت گرفتن در حال حمله به «حسن روحانی» رییس جمهور هستند که نزدیکان او می‌گویند این امر باعث به حاشیه کشاندن یا خروج از قدرت او با توجه به انتخابات ریاست جمهوری آینده می‌شود.