برجام

5+1+ایران

 

آمریکا و کشورهای دیگر به توافقی محرمانه دست یافته‌اند که به موجب آن معافیت‌هایی برای ایران پس از توافق هسته‌ای در نظر گرفته خواهد شد.

به گزارش تسنیم، خبرگزاری انگلیسی رویترز در مطلبی اختصاصی اعلام کرد که آمریکا و کشورهای دیگر به توافقی محرمانه دست یافته‌اند که به موجب آن معافیت‌هایی برای ایران پس از توافق هسته‌ای در نظر گرفته خواهد شد.

بر اساس گزارش رویترز، آمریکا و شرکای مذاکره کننده خود به صورت محرمانه توافق کردند به ایران اجازه دهند تا به منظور جبران تحریم‎های اقتصادی، برخی از محدودیت‌هایی که در توافق هسته‌ای اخیر برای این کشور بوجود آمده است را اجرا نکند.

وزیر دفاع

به گزارش گروه دفاعی ، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح روز سه‌شنبه در چهارمین جشن ایثار که به مناسبت سالروز بازگشت پرافتخار آزادگان به کشور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: اگر ملت‌ها آرمان‌های والای خود را بپذیرند به پیروزی خواهند رسید.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک درس تاریخی به ملت‌ها داد و حرکت بزرگی را به اثبات رساند، تصریح کرد: امروز میوه‌های این استقامت و مقاومت را همه جهانیان چشیدند و در راس آن نیز کشور ما قرار دارد.

Categories:

دهمرده

نماینده مردم زابل در مجلس با اشاره به شعار «اعتدال» روحانی به وی توصیه می‌کند متعادل‌تر راجع به برجام صحبت کند و دقیقاً برکاتی را که می‌گوید برجام داشته مورد به مورد بشمارد.

منتظر صدور مدرک دکترایش در آکسفورد نشده و بلافاصله پس از اتمام تحصیل به ایران بازگشته و دیگر حتی برای یک بار نیز به دانشگاه محل تحصیلش سر نزده است حتی برای فرصت مطالعاتی.

 محمد جواد جمالی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین ما در وزارت خارجه بارها طی اظهار نظرهای متعدد تأکید کردند که برجام یک تعهد روشن و صریح است و هیچ گونه موارد پنهانی در پس آن وجودندارد که مردم ایران از آن خبر نداشته باشند از این رو انتشار این گونه گزارشات غیر رسمی فاقد اعتبار است و مسئولین ما در وزارت خارجه نیز آن را تکذیب کردند.
عراقچی توافق پشت پرده ایران و غرب را تکذیب کرد

Categories: