باشگاه پرسپولیس بیانیه‌ای داد

نسخه مناسب چاپSend by emailنسخه PDF
پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای از هواداران خواست فعالیت تجاری باشگاه خود در قالب سامانه پیامکی ۳۰۹۰ را برابر تحریم‌های صورت گرفته از سوی بعضی رسانه‌های فراگیر و اقداماتی که علیه پرسپولیس صورت می گیرد، حمایت و تبلیغ کنند.

به گزارش «خط خبر» و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای از هواداران خواست فعالیت تجاری باشگاه خود در قالب سامانه پیامکی 3090 را برابر تحریم‌های صورت گرفته از سوی بعضی رسانه‌های فراگیر و اقداماتی که علیه پرسپولیس صورت می گیرد، حمایت و تبلیغ کنند.

در این بیانیه آمده است:
این روزها باشگاه محبوب شما با همه گونه اعمال فشار در ابعاد گوناگون روبرو است. این فشارها و هجمه ها در بعضی موارد شریان اقتصادی و مالی باشگاه را هدف قرارداده است اما اگر هواداران به یاری باشگاه و تیم محبوبشان بیایند، پرسپولیس را از رویارویی با تمامی این حوادث و برنامه ریزی‌ها باکی نخواهد بود.

سال گذشته با حمایت هواداران از فعالیت تجاری باشگاه که از طریق عضویت در سامانه پیامکی 3090 روی داد، توانستیم بر مشکلات بسیاری فائق بیاییم و در کنار پرداخت های مناسب به بازیکنان، این حضور یاری‌رسان باشگاه در فصل نقل و انتقالات شد. پرسپولیس بزرگ به این ترتیب با تکیه بر خیل عظیم هوادارانش برابر همه آنهایی که خواهان زانو زدن این باشگاه بودند مثل همیشه سینه ستبر کرد و ایستاد.

در روزهای گذشته، شاهد آن بودیم که حتی موج‌سازی علیه باشگاه نیز ابعاد تازه تری یافته است. شایعه قطع همکاری با سامانه پیامکی 3090 بی تردید در راستای ترویج عضویت هواداران در دیگر سامانه ها و وارد آوردن فشار به باشگاه برای دست کشیدن ازمنافع پرسپولیس بزرگ صورت گرفت.

پرسپولیس در این جدال نابرابر متکی به هواداران خود است. سامانه 3090 بخشی جدا از پرسپولیس نیست که بخواهیم با آن قطع همکاری کنیم. بخشی از این سامانه متعلق به خود پرسپولیس است و در اینجا صحبت از یک اسپانسر نیست بلکه سخن از فعالیت تجاری مشترک در میان است که پرسپولیس در آن حضور مستقیم دارد و در سود و زیان این فعالیت تجاری، شریک خواهد بود.

بر این اساس از هواداران تقاضا می کنیم نه تنها با عضو شدن در این سامانه از طریق ارسال عدد 6 ، از تیم خود حمایت کنند ، بلکه با توجه به تحریم صورت گرفته از سوی بعضی رسانه های فراگیر علیه باشگاه و فعالیت اقتصادی آن که به منظور تبلیغ دیگر سامانه ها صورت می گیرد.، هر هوادار خود در نقش رسانه ای باشد که دیگر هوداران را ترغیب به حضور در این فعالیت باشگاه می کند.

به امید آنکه با حضور مؤثر و حماسه ساز شما در ورزشگاه ها و این سامانه ، نه تنها قهرمانی لیگ را تقدیم شما کنیم ، بلکه بار دیگر نعره شیرهای سرخ ایران در آسیا طنین‌انداز شود.

دیدگاه های شما