امریکا

روسیه امریکا

ویتالی چورکین، نماینده روسیه در شورای امنیت امروز در پی حمله نیروهای ائتلاف به مواضع دولت سوریه در دیر الزور، متن توافق محرمانه میان مسکو و واشنگتن بر سر سوریه را فاش کرد. 
«چورکین» گفت: روسیه و آمریکا قرار است فعالیتهای مشترکی جهت تثبیت اوضاع در سوریه انجام دهند که شامل انجام برخی فعالیتها در نزدیکی حلب نیز می شود. اولویت ما جداسازی تروریست های تحت کنترل داعش و جبهه النصره از نیروهای مخالفین میانه رو و جدایی شورشیان میانه رو از شبه نظامیان النصره است.

ترامپ

کلینتون با انتشار پستی دیگر بر ضد ترامپ در صفحه توئیتر خود، با واکنش های جنجال برانگیز کاربران مواجه شد.

به گزارش خط خبر  پس از صحبت های جنجالی ترامپ در تریبون شب گذشته، کلینتون در صفحه توئیتر خود پستی منتشر کرد و نوشت: "دونالد ترامپ بارها و بارها نشان داده که صلاحیت ندارد قوای ایالات متحده آمریکا را رهبری کند".
 

 

 

 به گزارش گروه رسانه‌های ، لمپنیسم سیاسی جریانی است که شاهان پهلوی به کمک آن توانستند فرایند دموکراسی‌خواهی را در ایران سالیان درازی به تعویق بیندازند، در این میان شعبان جعفری و نقشش در کودتای 28 مرداد بیش از همه شناخته شده است.

شعبان جعفری معروف به شعبون بی‌مخ یکی از نام‌های جنجالی تاریخ معاصر ایران و از بازیگران اصلی کودتای 28 مرداد بود. وی زورخانه‌دار و باستانی‌کار ایرانی بود که بیشتر به خاطر حضورش در حرکات سیاسی به خصوص در کودتای 28 مرداد سال 1332 شهرت داشت.

وزیر دفاع

به گزارش گروه دفاعی ، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح روز سه‌شنبه در چهارمین جشن ایثار که به مناسبت سالروز بازگشت پرافتخار آزادگان به کشور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: اگر ملت‌ها آرمان‌های والای خود را بپذیرند به پیروزی خواهند رسید.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک درس تاریخی به ملت‌ها داد و حرکت بزرگی را به اثبات رساند، تصریح کرد: امروز میوه‌های این استقامت و مقاومت را همه جهانیان چشیدند و در راس آن نیز کشور ما قرار دارد.

Categories:

هادی محمدی

یکی از مقامات پیشین سازمان جاسوسی آمریکا، گفته است که باید هزینه حضور روسیه و ایران را سوریه با ترور نیروهایشان افزایش داد، وی باید بداند که دست سیلی ایران در جواب این سخنِ برخواسته از وحشیگری، باز است.