اصلاح طلبان

قالیباف احمدی نژاد

خط خبر حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی و نایب رئیس دوره‌های دوم و سوم شورای شهر تهران بوده است. در دولت اول احمدی نژاد از نزدیکان فکری وی و در انتخابات ریاست جمهوری سال۹۲ در اتاق فکر انتخاباتی محمد باقر قالیباف حضور داشت.

حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی و نایب رئیس دوره‌های دوم و سوم شورای شهر تهران بوده است. در دولت اول احمدی نژاد از نزدیکان فکری وی و در انتخابات ریاست جمهوری سال۹۲ در اتاق فکر انتخاباتی محمد باقر قالیباف حضور داشت. 

Categories:

خط خبر

به گزارش خبرنگار سیاسی خط خبر محمدرضا باهنر دبیر کل جامعه مهندسین در پاسخ به سؤال خبرنگارن مبنی بر این‌که آیا بحث  بحث عبور از روحانی که در بین اصلاح‌طلبان مطرح می‌شود به معنی افت محبوبیت در بین مردم است؟

Categories:

عبدی

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه اصلاح‌طلبان در انتخابات سال آینده نباید از شخصی حمایت کنند، گفت: ما نه از روحانی و نه از هیچ کس دیگر نباید حمایت کنیم.

به گزارش خط خبر، عباس عبدی تحلیل‌گر سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه اصلاح‌طلبان در انتخابات سال آینده نباید از شخصی حمایت کنند، گفت که اصلاح‌طلبان  باید در رفتارهای سیاسی خود نقش مناسبتی داشته باشند.

قالیباف

در یکی از جلسات اخیر برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به اجرای پروژه‌های تخریبی علیه قالیباف تأکید شده است.
اصلاح‌طلبان: این بار قالیباف هدف است نه احمدی‌‌نژاد!
به گزارش افکارنیوز، در یکی از جلسات برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان که اخیراً برگزار شده، برخی از سران اصلاح‌طلب اعلام کردند در صورتی که محمدباقر قالیباف به صحنه انتخابات ریاست‌جمهوری 96 وارد شود خطر اصلی خواهد بود و احمدی‌نژاد ظرفیت این خطر را ندارد.

Categories:

وزیر دفاع

به گزارش گروه دفاعی ، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح روز سه‌شنبه در چهارمین جشن ایثار که به مناسبت سالروز بازگشت پرافتخار آزادگان به کشور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: اگر ملت‌ها آرمان‌های والای خود را بپذیرند به پیروزی خواهند رسید.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک درس تاریخی به ملت‌ها داد و حرکت بزرگی را به اثبات رساند، تصریح کرد: امروز میوه‌های این استقامت و مقاومت را همه جهانیان چشیدند و در راس آن نیز کشور ما قرار دارد.

Categories: