احمدی نژاد

 

آقای وزیر حتی از FATF می خواهد تا تیمی را به ایران بفرستد تا تمام اقدامات ایران در زمینه مبارزه با تامین مالی تروریسم و پولشویی در سه سال اخیر را از نزدیک بازدید کنند.

خط خبر- در یکی دو ماه اخیر، حملات علیه حضور ایران در FATF به حد اعلای خود رسید به گونه ای که دولت روحانی را به خیانت نیز متهم کردند و FATF را عامل نفوذ دشمنان در ایران و به شکست کشاندن جریان مقاومت در منطقه دانستند، برخی آن را کاپیتولاسیون بانکی نامیدند و گروهی دیگر ناله سر دادند که عزت کشور لکه دار شد... .

به گزارش خط خبر به نقل از خبر انلاین عضو جامعه روحانیت مبارز می‌گوید: یکبار بعضی‌ از اصولگرایان درباره کنار گذاشتن جامعه روحانیت و جامعه مدرسین از تصمیم‌گیری‌های این جریان سخن گفتند اما بعد عذرخواهی و کاملا عقب نشینی کردند. جامعهٔ روحانیت مبارز تهران همواره نقش مهمی در تحولات سیاسی ایران داشته است اما نواصولگراها بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ این زمزمه […]

Categories:

قالیباف احمدی نژاد

خط خبر حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی و نایب رئیس دوره‌های دوم و سوم شورای شهر تهران بوده است. در دولت اول احمدی نژاد از نزدیکان فکری وی و در انتخابات ریاست جمهوری سال۹۲ در اتاق فکر انتخاباتی محمد باقر قالیباف حضور داشت.

حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی و نایب رئیس دوره‌های دوم و سوم شورای شهر تهران بوده است. در دولت اول احمدی نژاد از نزدیکان فکری وی و در انتخابات ریاست جمهوری سال۹۲ در اتاق فکر انتخاباتی محمد باقر قالیباف حضور داشت. 

Categories:

رحمانی فضلی

روزهایی را پشت سرگذاشتیم که سران قوا در مجلس با توهم هایی که وجود داشت با یکدیگر درگیر شده و یکی سی‌دی علیه دیگری پخش می‌کرد و دیگری نیز مجبور به دفاع و پاسخ می شد.
 رحمانی فضلی  طعنه وزیر کشور به احمدی‌نژاد در قزوین

Categories: